Knihy

Zsuzsa Emese Csobánka : Prstom do mňa ------ PRIPRAVUJEME!

Svetová próza, 7. marec, zobrazené 79x

Zsuzsa Emese Csobánka : Prstom do mňa ------ PRIPRAVUJEME!

Rodinný erotický román

Aj tak by sme mohli nazvať neutíchajúci prúd obrazov, kde sexuálne vzťahy dominujú vo svojej najelementárnejšej živočíšnej polohe nad všetkými ostatnými. Jazyk tejto, ako príval tečúcej prózy je drsný a presný s použitím všetkých výrazov, ktoré angličtina nazýva „four letter words“, ktoré majú v slovenčine tie najtvrdšie slovné polohy. Spisovateľka popri hlavných protagonistoch privoláva do svojho príbehu čoraz viac postáv, až sa príbeh blíži k plynulému, ale chaotickému rozprávaniu o všetkom, aj o tom najhroznejšom, čo sa v živote môže prihodiť ...

Mila Haugová viac

Nepíš mu! Sprievodca bezpečným zoznamovaním vo veku technológií

Self-Help, 25. január, zobrazené 121x

Nepíš mu! Sprievodca bezpečným zoznamovaním vo veku technológií

Predobjednávky v kníhkupectvách spúšťame už onedlho!

Ak chcete dať stopku patologickým vzťahom, alebo sa práve zotavujete po náročnom rozchode s partnerom, je táto kniha určená práve vám!

Rhonda Findlingová je psychoterapeutka s vyše dvadsaťročnou praxou. Je autorkou publikácií z oblasti vzťahov, psychológie a poradenstva. Vo svojich knihách určených predovšetkým čitateľkám sa venuje primárne psychológii partnerov. Zaoberá sa problematikou nezdravých vzťahov s mužmi, ktorí nedokážu dodržať záväzok, stránia sa medziľudských vzťahov, alebo nezdravo lipnú na svojej partnerke.

  viac