Rhonda Findling: Nepíš mu! Sprievodca bezpečným zoznamovaním vo veku technológií

Rhonda Findlingová je psychoterapeutka a autorka kníh z oblasti vzťahov, psychológie a poradenstva. V knihách určených čitateľkám sa zaoberá psychológiou partnerov.

Zaoberá se aj problematikou nezdravých vzťahov napríklad s mužmi, ktorí nedokážu dodržať záväzok, stránia sa medziľudských vzťahov či nezdravo lipnú na partnerke. Medzi jej najúspešnejšie publikácie patria knihy Donʼt Text That Man! A Guide To Self-Protective Dating In The World Of Technology a Men Who Run From Love: How To Have A Relationship With A Relationship Phobic Man.

Rhonda Findling

Rhonda má za sebou vyše dvadsaťročnú prax v New Yorku a v súčasnosti prevádzkuje medzinárodnú súkromnú ordináciu so zameraním na psychoterapiu. Prostredníctvom telefonických konzultácií sa na diaľku stará o klientov žijúcich v Turecku, Spojenom kráľovstve, vo Francúzsku, v Číne, Írsku, Japonsku, Afrike, Austrálii, Kanade či na Bermudách.

Ako odborníčka na vzťahy, rozchody a problematiku odpútania sa od nezdravých ľúbostných známostí sa objavila v niekoľkých celonárodných amerických talkshow, ako napríklad CNN Headline News, Ricki Lake, Geraldo, Maury Povitch, Eye Witness News, Good Day New York, Carnie, Ilyana, Tempest a v neposlednom rade Judith Regan Tonight. Takisto bola hosťom rozhlasových staníc po celej krajine. Rhondine články figurovali v publikáciách The New York Post, Los Angeles Times, The Boston Globe, Newsday, Rocky Mountain News, Forbes.com, US Weekly.com, Cosmopolitan Magazine, Latina Magazine, Glamour (britské aj parížske vydanie), Le Progress, Life and Style, Femina a Todayʼs Black Woman.

Rhonda viedla početné workshopy a semináre v New Yorku, Los Angeles, Paríži, Berlíne a Londýne. Je autorkou niekoľkých online kurzov, ktoré v súčasnosti nájdete v anglickom jazyku na stránke DailyOM.com.

 

Už onedlho sa aj slovenským čitatateľom dostane do rúk jej publikácia:

Rhonda Findling: Nepíš mu! (obálka knihy) 
Nepíš mu! Sprievodca bezpečným zoznamovaním vo veku technológií

Viac o autorke sa dozviete na jej webovej stránke www.rhondafindling.com

Vytlačiť stránku Vytlačiť stránku6. 12. 2018, 16:09, zobrazené 178x