Rhonda Findling: Nepíš mu! Sprievodca bezpečným zoznamovaním vo veku technológií

Ak chcete dať stopku patologickým vzťahom, alebo sa práve zotavujete po náročnom rozchode s partnerom, je táto kniha určená práve vám!

Rhonda Findling je psychoterapeutka s vyše dvadsaťročnou praxou. Je autorkou publikácií z oblasti vzťahov, psychológie a poradenstva. Vo svojich knihách určených predovšetkým čitateľkám sa venuje primárne psychológii partnerov. Zaoberá sa problematikou nezdravých vzťahov s mužmi, ktorí nedokážu dodržať záväzok, stránia sa medziľudských vzťahov, alebo nezdravo lipnú na svojej partnerke.

Medzi jej najúspešnejšie publikácie patria: Nepíš mu! Sprievodca bezpečným zoznamovaním vo veku technológií (Don’t Text That Man! A Guide to Self-Protective Dating in the World of Technology), či Tí, ktorí utekajú od lásky, alebo ako mať vzťah s mužom trpiacim fóbiou zo záväzkov (Men Who Run From Love: How To Have A Relationship With A Relationship Phobic Man) a mnohé iné.

Rhonda Findlingová 
Rhonda Findling

Rhonda v súčasnosti vedie medzinárodnú súkromnú ordináciu so zameraním na psychoterapiu. Prostredníctvom telefonických konzultácií na diaľku sa stará o klientov žijúcich napríklad v Turecku, Spojenom kráľovstve, vo Francúzsku, v Číne, Írsku, Japonsku, Afrike, Austrálii, Kanade či na Bermudách.

Ako odborníčka na vzťahy, rozchody a problematiku odpútania sa od nezdravých ľúbostných známostí sa objavila v niekoľkých celonárodných amerických talkshow. Napríklad CNN Headline News, Ricki Lake, Geraldo, Maury Povitch, Eye Witness News, Good Day New York, Carnie, Ilyana, Tempest a v neposlednom rade Judith Regan Tonight. Bola taktiež hostkou mnohých prstížnych rozhlasových staníc v Amerike. Jej články figurovali v The New York Post, Los Angeles Times, The Boston Globe, Newsday, Rocky Mountain News, Forbes.com, US Weekly.com, Cosmopolitan Magazine, Latina Magazine, Glamour (britské aj parížske vydanie), Le Progress, Life and Style, Femina a Todayʼs Black Woman.

Rhonda viedla početné workshopy a semináre v New Yorku, Los Angeles, Paríži, Berlíne a Londýne. Je autorkou niekoľkých online kurzov, ktoré v súčasnosti nájdete v anglickom jazyku na stránke DailyOM.com.

A už onedlho sa aj slovenským čitateľkám dostane do rúk publikácia:

Nepíš mu! Sprievodca bezpečným zoznamovaním vo veku technológií 
Nepíš mu! Sprievodca bezpečným zoznamovaním vo veku technológií

Copyright © Rhonda Findling 2015
Slovak Edition © Mladé topole 2019
Translation © Martina Tomašovičová 2019
Návrh obálky, grafika & layout Lívia Kožušková
ISBN 978-80-973107-0-7
Vydanie publikácie z verejných zdrojov podporil
Fond na podporu umenia 
ukážka na stiahnutie

Knižka v predaji

Ak ste sa práve ocitli v porozchodovom stave, alebo ste uviazli v toxickom vzťahu, ktorý ničí vašu psychiku a životnú pohodu,
Rhonda Findlingová vám poradí ako si pomôcť. Naučíte sa opäť dôverovať svojim pocitom, ktoré začnete brať vážne. Vypracujete si
vlastný záchranný plán a nájdete vnútornú silu prekonať ťaživé životné obdobie.

V neposlednom rade, naučíte sa aj jednu veľmi podstatnú ochrannú stratégiu
– robiť nič.

Viac o Rhonde Findlingovej sa dozviete na jej webovej stránke www.rhondafindling.com

Vytlačiť stránku Vytlačiť stránku6. 12. 2018, 16:09, zobrazené 9123x