Poznáme víťazky letnej súťaže o knihu Nepíš mu!

Milí naši fanúšikovia, ďakujeme vám za zapojenie sa do našej súťaže. Priznávame, že nás nesmierne potešilo, koľkí ste sa zapojili a mohli sme sa takto vzájomne inšpirovať skúsenosťami. ❤️❤️❤️ Keďže nás vaše komentáre naozaj potešili, rozhodli sme sa, že obdarujeme až dvoch/dve z vás ;) Šťastnými výherkyňami sa stávajú Eva Bútorová a Lusi Babjáková. Gratulujeme a tešíme sa na vás pri ďalších súťažiach :)

Výherkyňami letnej facebookovej súťaže o knižku Nepíš mu! sú:
Eva Bútorová a Lusi Babjáková. Gratulujeme! :)

súťaž 

A tu sú výherné odpovede :)

Eva Bútorová:
Hlavne na to nemyslieť a sústrediť sa napríklad na prácu. U mňa to zafungovalo chodenie na rôzne akcie, športovanie
a venovanie sa niečomu aktívnemu. Neklásť si neustále otázku: Prečo? Čo by bolo keby ...? Snažiť sa ísť ďalej a posunúť sa vpred. Veď život je krásny a ide ďalej, treba si užívať každý jeho okamih. Najdôležitejšie je, aby sme boli zdraví. Veď zdravie je tá najcennejšia vec na svete.
A nakoniec najmä: Vedieť zabudnúť a tiež aj dokázať odpustiť. :-)

Lusi Babjáková:
Snažiť sa prestať myslieť na toho človeka, aby sme ho dostali preč z hlavy a postupne na neho budeme myslieť menej
a menej, až na neho zabudneme úplne... zamestnať sa nejakou činnosťou, aby sme prišli na iné myšlienky a robili niečo, čo nám prinesie radosť, napr. poďme cvičiť, čítať si, stretnime sa s priateľmi... mne to pomohlo a všetko prebolelo. Daného človeka som dostala preč z hlavy aj zo srdca, aj keď to vždy nejaký čas trvá, takže treba byť trpezlivý. 

Knižka v predaji

Vytlačiť stránku Vytlačiť stránku31. 7. 2019, 16:02, zobrazené 971x